Objednávejte se telefonicky mezi 8,00 - 12,00 hod. na tel.: +420 461 312 569
Oční centrum Moravská Třebová s.r.o.
V našem centru Vám nabízíme:

Oční vyšetření dětí i dospělých
Oční vyšetření na doporučení ošetřujícího lékaře
Vyšetření a sledování glaukomatiků
Sledování pacientů před a po očních operacích
Konzultace zájemců o odstranění brýlí laserem
Prohlídky pro potřeby zaměstnavatele
Vyšetření optickou koherenční tomografií (OCT)

Objednávání pacientů k vyšetření     Vzhledem k nepřítomnosti administrativní pracovnice, která prováděla objednávání, jakož i v rámci opatření proti šíření COVID jsme nuceni přistoupit k co největšímu zjednodušení objednávání - Vaše objednávání totiž  t.č. provádí sestra navíc mezi svými povinnostmi při přípravě na vyšetření přicházejících pacientů.

     Prosíme, objednávejte se zásadně telefonicky - a dobře si poznamenejte termín Vašeho vyšetření. Sestra t.č. nemůže vzhledem k pracovnímu vytížení reagovat na množící se telefonické dotazy stran opakovaného dohledání zapomenutého termínu Vašeho vyšetření.

      Dovolujeme si upozornit, že vzhledem k vytíženosti ordinace jsme  v případě promeškání termínu Vašeho plánovaného vyšetření schopni Vám náhradní termín stanovit opět až cca za 3 měsíce.  Rovněž tak si dovolujeme upozornit pacienty sledované ve čtvrtletních intervalech pro zelený zákal - v případě vynechání vyšetření v plánovaném termínu Vám na požádání zašleme elektronický recept formou SMS - a další termín můžeme vzhledem k objednací době určit opět až dle původních intervalů - tedy opět až za necelé 3 měsíce.

         Děkujeme za pochopení