Objednávejte se telefonicky mezi 8,00 - 12,00 hod. na tel.: +420 461 312 569
Oční centrum Moravská Třebová s.r.o.
V našem centru Vám nabízíme:

Oční vyšetření dětí i dospělých
Oční vyšetření na doporučení ošetřujícího lékaře
Vyšetření a sledování glaukomatiků
Sledování pacientů před a po očních operacích
Konzultace zájemců o odstranění brýlí laserem
Prohlídky pro potřeby zaměstnavatele
Vyšetření optickou koherenční tomografií (OCT)

Pokyny pro objednávání    Vzhledem k tomu, že nemáme samostatnou pracovnici na objednávání pacientů - a objednávání provádí sestra mezi svými povinnostmi při plynulé přípravě na vyšetření přicházejících pacientů, jsme nuceni požádat o co největší zjednodušení při objednávání:

     Prosíme, objednávejte se telefonicky (po 8,oo hod. - v ordinačních hodinách). Dobře si poznamenejte termín Vašeho vyšetření. Sestry t.č. nemohou vzhledem k pracovnímu vytížení reagovat na množící se požadavky na dohledání zapomenutého termínu vyšetření. 

     Dospělé si dovolujeme upozornit, že od r. 2019 jsou brýlové recepty pro dospělé (od 18 let) zrušeny - a hodnotu dioptrií do brýlí stanovuje optometrista v optice, ve které pořizujete brýle. Nezávisle na tom provádí oční lékař preventivní oční vyšetření k vyloučení očních onemocnění. Potřebujete-li tedy nutně pouze nové brýle, můžete se rovnou ihned objednat na změření u optometristy - a k preventivnímu očnímu vyšetření se dostavit až poté dle volného termínu s již upravenými brýlemi. Pokud totiž lékař při preventivním vyšetření zjistí, že Vám původní brýle nevyhovují, beztak Vám doporučí objednat se k Vašemu optometristovi. Pokud kromě preventivní prohlídky potřebujete i posudek stran zrakové způsobilosti (řidičský průkaz apod.) - ušetříte si tím i jednu cestu (podmínkou získání kladného posudku je ověření dobrého vidění s vlastní korekcí)

       Dovolujeme si upozornit, že vzhledem k vytíženosti ordinace jsme  v případě promeškání termínu Vašeho plánovaného vyšetření schopni Vám náhradní termín stanovit opět až cca za 3 měsíce.  Rovněž tak si dovolujeme upozornit pacienty sledované ve čtvrtletních intervalech pro zelený zákal - v případě vynechání vyšetření v plánovaném termínu Vám na požádání zašleme elektronický recept formou SMS - a další termín můžeme vzhledem k objednací době určit opět až dle původních intervalů - tedy opět až za necelé 3 měsíce.

      Pro velký zájem o oční vyšetření v současné době nemůžeme přijímat neobjednané neakutní pacienty -  docházelo by ke skluzům v čase ošetření  objednaných pacientů. (Pokud se náhodou volný termín tentýž den uvolní, sestra Vám jej samozřejmě nabídne.)

     Rovněž tak žádáme pacienty po propuštění z nemocnice (popř. po ambulantním ošetření v jiném zařízení), kterým bylo při propuštění doporučeno "hlásit se na ambulanci za x-dní" - ihned po propuštění se k vyšetření předem telefonicky nahlaste.

     Pacienty, kteří obdrží domů z nemocnice termín k ambulantní operaci, rovněž žádáme - aby nám termín operace též co nejdříve předem nahlásili - a objednali se ke kontrole (nemocnice nám termín Vaší operace duplicitně nesděluje !).

                                                                               Děkujeme za pochopení